Besimtari musliman i drejtohet Blendi Fevziut: Nuk mbaj maskë, virusin e hodhi Zoti

Pasi Blendi Fevziu, doli dje në Sheshin Skënderbej dhe sensibilizoi gjerësisht mbarë popullin shqiptar, në ikje e sipër, u ndal në mes të sheshit, nga një besimtar mysliman, i cili i kërkoi me insistim të intervistohej.

Pyetja e parë e Fevziut, sipas rregullave që ka caktuar drejtori i shtetrrethimit, Edi Rama, ishte…

Shiko Videon:

Besimtari mysliman shokon Blendi Fevziun: Nuk mbaj maskë, virusin e hodhi Zoti, të dalim në shesh!

Besimtari mysliman shokon Blendi Fevziun: Nuk mbaj maskë, virusin e hodhi Zoti, të dalim në shesh!/ Për më shumë: www.tpz.al/2020/03/13/besimtari-mysliman-shokon-blendi-fevziun-nuk-mbaj-maske-virusin-e-hodhi-zoti-te-dalim-ne-shesh/

Gepostet von Të Paekspozuarit – TPZ.AL am Freitag, 13. März 2020