Web Analytics
BallinaSHOWBIZBesoni ose jo, vajza e Loredanes meson me vozit veturën!

Besoni ose jo, vajza e Loredanes meson me vozit veturën!

Vajza e ish – ciftit të njohur shqiptar Loredana dhe Mozzik, dita ditës po rritet.

Hana e vogël tani më është bërë për të mësuar ngasjen e veturës.

Edhe pse në moshë të mitur, nëna e saj, reperja Loredana së fundmi ka postuar imazhe derisa po e mësonte të bijën në këtë drejtim.

Hana dukej se po e shijonte këtë gjë derisa dukej mjaftë serioze në ulësen e shoferit por pa pranin e babit Mozzik. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit