Betarixa e Antonela bëhen bashkë: BET femna loçkë jemi a?

Mes Antonela Berishës dhe Beatrix Ramosajt lindi një miqësi e mirë brenda “Big Brother VIP”, e cila vazhdon dhe jashtë mureve të shtëpisë.

Së fundmi dyshja kanë dalë me njëra-tjetrën dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale.

Si dy mikesha artistet shihen në super formë dhe shumë të afërta.

“Qysh? BET femna loqk”, kishte shkruar Trixa bashkangjitur me imazhet krahë Antonelës.