Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaBie çmimi në 160 mijë euro në Big Brother VIP Kosova, kjo...

Bie çmimi në 160 mijë euro në Big Brother VIP Kosova, kjo është arsyeja

Big Brother VIP Kosova: Çmimi prej 200 mijë euro zbret në 160 mijë. Sonte iu është komentuar ky lajm banorëve të shtëpisë. Andi ka qenë ai që iu ka dhënë mundësia të bëjë këtë zgjedhje, shkruan Kosovarja.

Meqenëse, janë katër finalistë çmimi do të ndahet në katër vende, ku të gjithë finalistët do i marrim nga 10 mijë euro. Big Brother Vip Kosova, si duket eshte ne javet e fundit te perfundimit. Kane mbetur edhe dy jave nga finalja e madhe.

Brenda asaj shtepie c’ka s’ka ndodhur, me shume debate, te bertitura dhe po ashtu edhe shume dashuri qe i dhuruan publikut. Ishin Geinjo dhe Vivien, ata te cilet zyrtarizuan lidhjen e tyre brenda asaj shtepie.

Me pas Andi dhe Gresa, cift i cili po vazhdon ende kete lidhje, po ashtu pat edhe lidhje dhe ndarje, kjo e cila ndodhi mes Xhulit dhe Atdheut, ku ky i fundit u largua nga votat e publikut pasi i dha fund lidhjes me Xhulin.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit