Big Mama me fustan të shkurtër, duket si modele

Big Mama po mahnti me format e trupit.

Pasi shumë vite ishte mbi peshë tashmë ajo ka kthyer format e trupit ku duket si modele.

Së fundmi nga pushimet erdhi me një foto në fustan të kuq.

Me flokët e mbledhura dhe grim të thkesuar ajo po duket zonjëe vërtetë./InfoKosova/

Shiko foton: