Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Mama “ndërron” profesion, bëhet kameramane?

Big Mama “ndërron” profesion, bëhet kameramane?

Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur nga Shkupi, Big Mama, përveç muzikës e televizionit, është e njohur edhe për humorin e saj në paraqitjet ku çdo herë shfaqet me shumë stil.

Big mama së fundmi ka qenë mysafire në emisionin “Zemër Luana”, ku nuk ka munguar protagonizmi i saj.

Big Mama ka publikuar një foto nga xhirimet e emisionit, ku duket se në njërën prej lojërave të emisionit, ku luajtur rolin e kameramanes.

Profesioni i ri, apo?

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit