Big Mama poston foto të reja me vello nusëria, kaq e bukur duket

Big Mama postoi para disa dite disa foto me vello nusëria e rrethuar nga shumë vajza.

Menjëherë u aludua se Big Mama po martohet, shkruan InfoKosova.

Kjo pasi sipër fotove ajo shkruajti ”Nata e fundit e beqarisë”.

Mirë po ende nuk dihet nëse me të vërtete Big Mama po martohet apo po sjell ndonjë video klip, megjithatë ajo postoi prapë disa foto tjera me vello dhe shikojeni sa bukur duket./InfoKosova/