Big Mama nuk është prezente në dasmën e madhe që po zhvillohet sonte, shkruan “InfoKosova”.

Blero dhe Afrona po martohen, por duket se Big Mamën nuk e kanë ftuar në dasmën e tyre.

E kjo e fundit as që është ka e ndjenë të nevojshme që ta uroj çiftin sikurse shumë që po e urojnë.

Big Mama ka zgjedhur që të shfaqet nga vendet bregdetare me pamje shumë të bukura.

Sigurisht edhe po ta kishin ftuar në dasmë Blero e Afrona, Bigu nuk e kishte lënë këtë vend kaq të bukur për dasmë./InfoKosova/