Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Bija ime”, Mihrije Braha me këngë dedikimin për Tringën?

“Bija ime”, Mihrije Braha me këngë dedikimin për Tringën?

“Bija ime” kënga e re nga Mihrije Braha.

E dashur dhe shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar që nga fillimi i karrierës.

Njesoj vazhdon të mbetet ende këngëtarja, Mihrije Braha.

Për adhuruesit e muzikës së saj, Mihrija vazhdimisht sjell këngë të reja, shkruan rtv21.tv

Ajo së shpejti do e publikojë këngën e re titulluar “Bija ime”.

Kështu ka bërë të ditur përmes një postimi.

Theksojmë se, kjo këngë nga Mihrja do publikohet në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023.

Pasi këngetarja nuk ka vajze besohet se kjo kenge do te jete dedikim për renë e saj Tringën.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit