-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ ‘Bijt’ e Shqipes’, kënga më e re nga Elinel dhe Genc Prelvukaj

‘Bijt’ e Shqipes’, kënga më e re nga Elinel dhe Genc Prelvukaj

Dy reperët e njohur Elinel dhe Genc Prelvukaj kanë ardhur me një bashkpunim, të cilin e kanë quajtur ‘Bijt’ e Shqipes’.

Teksti është shkruar nga vet reperët ndërsa për muzikën është kujdesur Cricket.

Në këtë këngë trajtohen tradita të shqiptarëve, po ashtu po vlerësohet si një këngë e cila do të pritet mjaftë mirë nga publiku.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics