Biona Muqiqi dhe Merita kur ishte e re, duken si dy pika uji

Një fotografi që ka ndarë së fundi në Instastory Biona Muqiqi ka arritur të marrë vëmendje për një detaj.

Biona është vajza e çiftit të njohur, Merita dhe Nysret Muqiqi dhe falë prindërve të saj ajo ka fituar famë dhe percjelles të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse ajo nuk shquhet për ndonjë profesion, arrin të marrë vëmendje me fotot pr.ovokuese që bën kohë pas kohe.

Së fundi bukuroshja ka publikuar një imazh të saj dhe të nënës së saj, duke e krahasuar dhe treguar ngjashmërinë e madhe që kanë me njëra-tjetrën, ngjajnë jashtëzakonisht shumë apo jo? /Kosovarja/