-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina KURIOZITETE MISH MASH Biznesmeni nga Abu Dhabi mposhti ofertuesit, çmim enorm për virgjërinë e adoleshentes!

Biznesmeni nga Abu Dhabi mposhti ofertuesit, çmim enorm për virgjërinë e adoleshentes!

Adoleshentja e njohur vetëm Giselle nga Shtetet e Bashkuara, ka vënë virgjërinë në shitje përmes një platforme në internet dhe është befasuar kur nisi të ketë oferta milionëshe.

Për të kaluar një natë me 19-vjeçare, një biznesmen nga Abu Dhabi ka dhënë 2.5 milionë euro, duke mposhtu konkurrencën e fortë, që ishin një biznesmen rus dhe një aktor amerikan.

Giselle që shiti virgjërinë për 2.5 milionë

“Jam e lumtur për këto para, me të cilat do paguaj shkollimin dhe të shëtis aty ku dua.

Pse të mos lejohem të zgjedhë vet, nëse dua të humbë virgjërinë më dikë që nuk e dashuroj”, ka thënë Giselle.

Madje, ajo shprehet se kjo është emancipim i femrës, që i lejohet të përfitojë nga një mundësi që nuk kthehet më kurrë.

Shiko Videon:

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics