Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveBledi Mane bën deklaratën e fortë për Kiarën: I kujtuan të dashurit...

Bledi Mane bën deklaratën e fortë për Kiarën: I kujtuan të dashurit dhe ajo tregoi që është një mosmirnjohese…

Bledi Mane u largua pak kohë më parë nga “Big Brother VIP”. Ai ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin, por vendosi të largohej duke thënë se nuk dëshironte të ndante çiftin.

Mbrëmjen e djeshme Bledi tha se e ka dëgjuar shpesh Luizin ta përmendë me mirënjohje brenda shtëpisë, mirëpo Kiara nuk e ka bërë kurrë. Sipas tij, moderatorja është shumë mosmirënjohëse.

”Kiara ka treguar që është mosmirënjohëse’, tha ai. Kira u trondit ne primen e fundit sepse produksioni i nxorri asaj nje video ku perflitej per nje personazh qe pretendonte te kishte pasur nje lidhje me Kiaren para se ajo te futej ne BBV.

Por si Luizi dhe Kiara e moren situaten nen kontroll dhe e kaluan shume lehte situaten duke mos rene pre e lojes se produksionit as portaleve qe nxjerrin tituj te tille, Kiara eshte shprehur se eshte mesuar me tituj te tille.

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit