Bleona ditët e karantinës po i kalon në shtrat

Bleona Qereti prej vitesh jeton në Los Anxhelos ku edhe po ndërton karrierën muzikore në tregun ndërkombëtar.

Por, ashtu si pjesën më të madhe të botës, edhe në Los Anxhelos ka depërtuar pandemia Covid-19 ku dhe janë ndërmarr masa parandaluese si mbajtja e higjienës, qëndrimi në shtëpi.

E jetën në karantinë duke se Bleona po e shijon dhe po e shfrytëzon për të pushuar ashtu siç ka treguar në disa postime që ka bërë së fundi.

“Jeta në karantinë, në shtëpi”, shkruan Bleona në disa imazhe teksa shihet e shtrirë në shtrat dhe në diskonim të mirë/Indeksonline/