Web Analytics
BallinaSHOWBIZBleona e lumtur krah regjisorit të njohur

Bleona e lumtur krah regjisorit të njohur

Bleona është një nga këngëtaret më të njohura me famë ndërkombëtare.

Kenget e saj vazhdojne te degjohen dhe sot.

Perpos zerit unik, shpesh eshte komentuar edhe per guximin ne veshje.

Përveç këndimit, Bleona kohët e fundit është futur edhe në botën e artistike.

Ajo së fundmi publikoi një fotografi me një nga regjisorët më të njohur në botë.

Bleona krah Steve Lee Jones, shkruan :

‘Pse të adhuroni legjendat kur e dini se mund t’u bashkoheni atyre?

Unë jam jashtëzakonisht i përulur dhe mirënjohës!’

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit