Web Analytics
BallinaSHOWBIZBleona Qereti poston “selfie” dhe duket më bukur se kurrë

Bleona Qereti poston “selfie” dhe duket më bukur se kurrë

Bleona Qereti është njëra ndër këngëtaret që komentohet e pëlqehet mjaft shumë në vend, por jo vetëm.

Ajo merr vëmendje të veçantë me paraqitjet e saja.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa “selfie” që ka postuar Bleona, ku po duket shumë bukur.

Me një grim të lehtë, këngëtarja po duket thjeshtë dhe ashtu siç di vetëm ajo. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit