Bleona Qerreti nuk e thotë të vërtetën për moshën

Këngëtarja Bleona Qerreti ka festuar ditëlindjen në Bulevardin e Yjeve në Amerikë me një tortë në dorë ku shkruhet se feston 35-vjetorin e lindjes.

Ishte vetë këngëtarja që ka postuar foto në rrjetet sociale ku shkruan se është e lumtur që po feston ditëlindjen me fansat.

‘Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi’– shkruan Bleona.

Ditëlindja është sakte por jo mosha.

Kujtojmë se Bleona ka lindur në 14 maj 1979 dhe sipas llogarive ajo sivjet ka mbushur 41-vjeçe.

Fansat e mirëkuptojnë ketë shaka dhe urojnë dhe 100 Bleonës dhe të vijoj më projektet e sa muzikore.