Bleona Qerreti reagon e revoltuar në rrjetet sociale, ja arsyeja

Bleona Qerreti ka reaguar e revoltuar në rrjetet sociale në lidhje me një video tashmë virale, ku një i ri keq.trajton një qen.

Menjëherë ka reaguar edhe këngëtarja Bleona Qerreti, e cila përmes një statusi në Instastory, i bën thirrje policisë ta gjejë dhe ta dënojë ate, duke sugjeruar gjithashtu “dënimin” që do i jepte vetë ajo.

“Të gjithë duhet të mobilizohemi ta gjejmë kush është ky qe.lbësirë! Ky kr.iminel duhet të dënohet! I lutem mediave, policisë së shtetit ta gjejë këtë kri.minel

Unë personalisht do ta lidhja për qafe dhe do ta rrotulloja në ajër në të njëjtën mënyrë që ta kuptojë çfarë ka bërë!”– thuhet në statusin e plotë të Bleona Qerretit.