Web Analytics
BallinaUncategorizedBlero dhe Afrona Dika festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre

Blero dhe Afrona Dika festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre

Ata momentalisht janë një nga çiftet më të dashura nga publiku shqiptar.

Fjala është për këngëtarin Blero Muharremi dhe blogeren Afrona Dika, të cilët vazhdojnë të jenë mjaft aktivë e të ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, çifti bë në të ditur përmes rrjeteve sociale se festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre.

Ka qenë krijuesi i hitit “Për ty”, ai i cili ka ndarë një fotografi krah gruas së tij në InstaStory me ç’rast edhe ka treguar për kremtimin e përvjetorit.

Urime 6 vjetori zemër”, ka shkruar ai.

Të njëjtit ndërkaq u martuan në shtator të vitit 2019 në një ceremoni luksoze në Shqipëri.

Kjo ndërkohë është martesa e dytë e Bleros, pasi më parë ishte i martuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë. /Telegrafi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit