Blero e ka të pamundur të mos dashurohet përditë në Afronën

Blero dhe Afrona lirshëm mund të themi se janë çifti më simpatik në estradë.

Ka 6 vite që janë bashkë, e çdo herë shfaqen të dashuruar pavarësisht  distancës në lidhje.

Por distancës i erdhi fundi, tanimë çifti kanë vendosur të jetojnë bashkë në një vend, në këtë rast Blero ka shkuar në Zvicër afër bashkëshortes.

Për Afronën shkruhet e flitet shumë, sidomos sa i përket pamjes së jashtme pasi që njihet edhe si modele.

E duke parë bukurinë e saj  e ka të pamundur Blero që të mos dashurohet cdo ditë në të.

Këtë e dëshmojnë edhe imazhet  që ka sjellë bukuroshja veshur në të kuqe, duke u dukur e mahnitshme./Kosovarja/