Web Analytics
BallinaUncategorizedBlero mjaft romantik, i bën këtë dhuratë Afronës

Blero mjaft romantik, i bën këtë dhuratë Afronës

Blero dhe Afrona festuan përvjetorin e martesës para pak dite.

Afrona ka treguar se Blero është mjaft i kujdeshshsëm duke postuar në insta story dhuratën që i bëri, shkruan InfoKosova.

Ai i kishte dërguar një buqetë të bukur me lule.

Afrona e Blero janë nga ciftet që nuk përfolen thuajse asnjëherë për ndonjë skandal./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit