Web Analytics
BallinaUncategorizedBlero nuk ka besim ta dërgojë Afronën në palestër, ja në duart...

Blero nuk ka besim ta dërgojë Afronën në palestër, ja në duart e kujt e lë

Dikur Blero ishte këngëtari që mori vëmendje me dasmën e tij si nëpër telenovelat latine me aktoren Teuta Krasniqin, ku në dasmën patën edhe vajzën e tyre Tarën.

Sipas thashethemeve është thënë se Blero dhe Teuta i dhanë fund martesës për shkak se Teuta filloi lidhjen me trajnerin e saj të palestrës Adonisin.

Pas disa vitesh ndarje Blero filloi lidhjen dhe u martua me modelen Afrona Dikën, kurse Teuta vazhdon të jetë me Adonisin me të cilin bëri edhe një vajzë.

Ngjarja me Teutën, po duket se ka ndikuar pak a shumë edhe në raport me Afronën, modelja si trajner për ushtrime ka zgjedhur vëllain e saj Afrimin.

I tha Blero apo e bëri me qejf?/Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit