Web Analytics
BallinaUncategorizedBlero poston një foto simpatike të Tarës dhe Afronës

Blero poston një foto simpatike të Tarës dhe Afronës

Këngëtari Blero ka postuar një foto tejet intersante në Instagram.

Blero është bërë aktiv sonte në Instagram ku ka postuar një foto në të cilën duket gruaja e tij aktuale, Afrona Dika dhe vajza e tij, Tara e cila e ka nënë aktoren e njohur kosovare, Teuta Krasniqi.

Poshtë fotografisë, Blero ka vendosur dy zemra të kaltra.

Kujtojmë që Blero i dha fund martesës së tij me aktoren Teuta Krasniqi para 7 viteve, kurse tani është rimartuar me modelën Afrona Dika në një ceremoni private në Shën Gjin para më shumë se një viti.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit