Blerona dhe motra e saj kopje njëra me tjetrën

Blerona Zeqiri padyshim që është emër i njohur për të gjthë, kjo falë prezencës së saj në botën e televizionit qysh në adoleshencë.

Lirshëm mund të themi se konsiderohet si moderatorja më e suksesshme, por njëkohësisht edhe më ‘bombë’ e Rtv 21-ishit.

Përderisa kohë më parë binte në sy për kilogramët e saj të tëpërt sot po merr vëmendje me belin e saj të hollë.

Por a e keni ditur ju se Blerona e ka një motër bukuroshe me emrin Blerta, të cilën moderatorja na prezanton me shumë krenari.

Natyrisht që kur të shikoni do e vëreni edhe ngjashmërinë që e kanë dy motrat zeshkane./Kosovarja/