Blerona duket ndryshe pasi i mbushi buzët me silikon

Blerona Zeqiri ka arritur të marr vëmendjen e të gjithëve me ndryshimet e njëpasnjëshme që i bën në fizikun e saj.

Kjo e ka bërë që të jetë në krye të medieve rozë duke u komentuar shumë për paraqitjet e saj të nxehta ku gjithmonë kujdeset të duket ‘in’ dhe me plotë stil.

Duke u njohur si një femër shumë e guximshme, ajo edhe kësaj radhe nuk arriti ti shpëtoj një ndryshimi të madh e që është mbushja e buzëve, ku kohëve të fundit është mjaftë në trend.

Së fundmi ajo publikoj disa imazhe në të cilat vërehet se ndryshimet nuk po i ndal aspak.

Dujke i rimbushur buzët, Blerona edhe kësaj radhe u kujdes të duket bukur, por që krahasuar më atë që ka qenë duket se është tjetër person,apo?/Kosovarja/