Blerona fokuson zingjirin e arit në mes të gjoksit

Blerona Zeqiri tashmë është një ndër moderatoret që emri i saj lakohet më së shumti në mediat rozë.

Duke qenë aktive me poza të ndryshme, ajo menjëherë kalon në lajm.

Që nga dita kur ka arritur linjat perfekte të trupit, ajo duket e zjarrtë në secilin imazh që publikon.

Këtë herë, me veshje të shkurtër dhe të ngushtë Blerona ndau disa imazhe në profilin e saj.

Vëmendje merr zingjiri i dukatit që ka vendosur në mes të gjoksit, duke provokuar tej mase./kosovarja