Blerona ‘ndez’ rrjetin, shfaqet super-tërheqëse në pamjen e fundit

Ajo është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

Është fjala për Blerona Zeqirin e cila është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Atë e gjejmë gjithnjë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku paraqitet më tërheqëse se kurrë, dhe me këtë pamje Blerona po duket mahnitëse.