Blerona tani edhe barkun e ekspozon pa merak

Që kur humbi kilogramë Blerona vazhdimisht është duke u komentuar për pamjen e saj.

Moderatorja zeshkane e Rtv 21, po qëndron kryetemë e mediave rozë tash e sa kohë.

Blerona Zeqiri dikur ishte një femër e shëndoshë, por koha e bën të sajën, kështu që edhe ajo vendosi të ndryshoj si shumë kolege të saja.

E ndryshimi që bëri duke humbur aq shumë kilogramë, e shndërroi në personazhin më të përfolur të këtij viti.

Së fundmi, Blerona shfaqet tejet joshëse, madje ajo nuk po e ka më ‘dert’ ta eks.po.zojë barkun.

Lin.jat e saj tr.up.ore tani po e bëjnë të duket tjetër person dhe pa komplekse./Kosovarja/.