Blerona Zeqiri e veshur shumë shkurt në kafiteri

Prezantuesja e “RTV 21”, Blerona Zeqiri, ka mbledhur rreth vetës mijëra fansa në rrjete sociale.

Ajo, poston foto në Instagram dhe kështu arrin të marr vëmendjen e masës.

Në mesin e shumë fotove, është edhe kjo, ku Blerona shihet nga një kafiteri, e veshur me këtë fustan tejet të shkurtër.

Me format e reja, edhe fustanet e shkurtër po i rrijnë shumë mirë prezantueses simpatike, Blerona Zeqiri, që prej vitesh është pjesë e botës së televizionit./kosovarja