Web Analytics

“Bleros i ka skadu afati”, këngëtari i kundërpërgjigjet flak për flak Anitës

Botuar nga: InfoKosova

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova 2, Anita Hardinaj tha se këtë vit do të kemi katër dasma nga banorët e BBVK.

Njëra nga dasmat tha se është ajo mes Adrit dhe Ilirjanes, ajo e Yllit dhe Verones dhe Lumbardhit dhe Kaderit.

Ishte, moderatorja Jonida Vokshi që e pyeti Anitën se përse përjashton Bleron.

“Po përse përjashton Bleron”, u shpreh Jonida.

“Bleros i ka skadu afati”, tha Anita.

“Mu jo e nashta ty po”, iu kundërpërgjigj Blero.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT