Web Analytics
BallinaSHOWBIZBlerta Deliu-Kodra dhe Donika Kadaj-Bujupi ngjiten maleve me mëngjes

Blerta Deliu-Kodra dhe Donika Kadaj-Bujupi ngjiten maleve me mëngjes

Politikanet e njohura, Blerta Deliu e Donika Kadaj i kanë lënë anash “zënkat” e dikurshme,në parlamentin e Republikës së Kosovës.

Ato po bëhen inspirim për vajzat e reja për dashurinë e përkushtimin për sportin dhe natyrën.

Blerta dhe Donika janë shumë aktive në vizitat e vendeve malore në trojet shqiptare.

Një vizitë të tillë e kanë bërë edhe sot në Gërmi ”U kry për sot” thuhet në njoftimin e deputeteve.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit