Web Analytics
BallinaBlerta e PDK-së ka disa fjalë "thumbuese" për VV-në dhe Albin Kurtin

Blerta e PDK-së ka disa fjalë “thumbuese” për VV-në dhe Albin Kurtin

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Blerta Deliu, ka ironizuar me kreun e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Përmes një postimi në Facebook, Deliu ka përmendur fjalët e Kurtit i cili kishte thënë se 72 orë pas certifikimit të rezultateve me e kriju koalicionin qeverisës, ndërsa tani janë bërë tre muaj prej zgjedhjeve të 6 tetorit.

Postimi i plotë i deputetes Deliu:

Ani thojke: “na duhen 72 orë pas çertifikimit të rezultateve me e kriju koalicionin qeverisës” 🤔

Sot, fiks tre muaj prej zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 6 tetorit.

Diskutimet vazhdojnë 😜

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit