Web Analytics
BallinaUncategorizedBlerta Veseli publikon foto me kryetarin e Miamit

Blerta Veseli publikon foto me kryetarin e Miamit

Blerta Veseli, ish-Miss Universe Kosova dhe ish-prezantuesja e emisionit SHOW TIME, është duke vazhduar suksesshëm karrierën e saj në SHBA, së fundi bukuroshja kosovare është bërë pjesë e një Samiti për Patundshmëri dhe Kriptovaluta në Miami.

Pjesëmarrës në këtë event ka qenë edhe kryetari i Maimait, Francis Suarez, dhe nuk ka munguar as një takim nga afër i Bleta Veselit me të, Blerta ka publikuar në Instagram Story e saj një fotografi e shoqëruar me kryetarin e Miamit.

Dhe fotografia gjithashtu është shpërndarë edhe nga vetë Suarez, kujtojmë se Blerta Veseli gjatë periudhës kur ishte Miss Kosova Universe 2020 ka qenë edhe prezantuese e emisionit SHOW TIME, prodhim i Gazetës Online Reporteri.net.

Aktualisht Blerta është zhvendosur për të jetuar në Miami të SHBA-ve, ku po e vazhdon karrierën e saj./reporteri/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit