Bluza mezi ia mban gjoksin gjigant Luana Vjollces

“Thuaje” është projekti i fundit i Luanes e cila mori vëmendje të madhe në formatet mediatike.

Ajo po ashtu është e angazhuar edhe në muzikë, ku së fundi ka publikuar këngë të ndryshme, solo dhe në bashkëpunim, shkruan InfoKosova.

Luana së fundi beri publike lidhjen e saj me Krenarin, përmes një fotografi të shfaqur nga pushimet e tyre luksoze në Spanjë.

Bukuroshja nga Shqipëria ka marrë vëmendje me gjoksin e saj gjigant në rrjete sociale ku u komentua mjaftë shumë./InfoKosova/

shiko foton: