Boksieri shqiptar e zbulon se kush e shpërtheu lokalin e Noizyt

Shpërthimi i lokalit të Noizyt me tritol ka bërë shumë bujë në mediat shqiptare.

Dyshimet e para dërgojnë tek rivali i Noizyt, Cllevio, me të cilin pati një problem ditë më parë.

Cllevio tash gjendet në burg për thyrjen e masës së sigurisë “Arrest shtëpiak”.

Por, boksieri i njohur shqiptar, Amarildo Bakaj ka thënë se nuk e ka bërë Cllevio shpërthimin tek lokali i Noizyt në Durrës.

Sipas tij, shpërthimin e ka bërë vet Noizy për të fituar dyfish më shumë para nga sigurimi dhe se ta lë në burg më gjatë Cllevion.

Shiko videon: