Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora dhe Donaldi dhe një tjetër gjë e përbashkët mes tyre…

Bora dhe Donaldi dhe një tjetër gjë e përbashkët mes tyre…

Bora dhe Donaldi përveç dashurisë kanë një tjetër gjë të përbashkët.

Dy prej njerëzve të tyre më të shtrenjtë e paskan ditëlindjen në një ditë.

Romeo dhe Donaldi kanë festuar dje në mbrëmje ditëlindjen e vëllait të tyre të vogël, ndërsa po në të njëjtën ditë e ka ditëlindjen edhe mami i Borës.

Si Bora ashtu edhe Donaldi nuk kanë ngurruar ti urojnë njerëzit e tyre të zemrës në rrjetet sociale.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit