Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora dhe Donaldi kthejnë në serial historinë e tyre të dashurisë, ja...

Bora dhe Donaldi kthejnë në serial historinë e tyre të dashurisë, ja kur fillon

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë gjithmonë në qendër të mediave rozë, por mesa duket çifti nuk është mjaftuar vetëm me ekranin e televizionit dhe kanë zgjedhur që të përfshihen edhe në kinema.

Thuhet se ata po përgatisin një serial komedi, i cili do të ketë disa seri dhe në fokus do të jetë e gjithë historia e tyre.

Projekti pritet të mbyllet në fund të vitit të ri dhe transmetimi do të nisë sezonin e ardhshëm televiziv.

Të gjithë mezi po e presin, pasi aktor do të jetë edhe Donaldi, i cili me sensin e tij të humorit do të dhurojë pafund të qeshura./abcnews/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit