Web Analytics
BallinaUncategorizedBora dhe Donaldi në tualetin e njejtë

Bora dhe Donaldi në tualetin e njejtë

Bora Zemanit dhe Donald Veshajt iu është kther vëmendja mediatike sërish.

Ani pse u ndanë në mënyrë jo fortë të mirë, por përflitet se ata të dy janë pajtuar.

Olti Curri në InstaStory ka shpërndarë një imazh, ku shihet Donaldi dhe Bora sikur të jenë në banjon e njejtë.

Nga detajet që shohim duket me të vërtetë se ata të dy janë duke qëndruar bashkë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit