Bora dhe Donaldi rikthehen në skenë së bashku

Moderatorja Bora Zemani së shpejti pritet të moderojë eventin “Dancing With the Stars”.

Por, ajo që ka marrë vëmendjen është pjesëmarrja e Donaldit si konkurrent.

Duket se produksioni do të vendosë përballë çiftin.

Kjo nuk është hera e parë që Donaldi merr pjesë në një sfidë kërcimi, Edhe vite më parë, aktori ishte pjesë e “Dance With me”, ku si partnere kishte pikërisht Monika Lubonjën.