Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora dhe Semi publikojnë videon e ëmbël krah njëra tjetres

Bora dhe Semi publikojnë videon e ëmbël krah njëra tjetres

Bora Zemani dhe Semi Jaupaj u shfaqen të lumtura në një video të fundit.

Ato shihen krah njëra tjetra të buzëqeshura.

Të dyja kanë treguar gjithmonë se janë mbështetje për njëra tjetren.

E kush nuk do dontë të kishte një shoqëri si ato./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit