Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora do ta ‘çmend’ Donaldin me fustanin e shkurtër e pa të...

Bora do ta ‘çmend’ Donaldin me fustanin e shkurtër e pa të brendshme

Bora Zemani pa dyshim se është një ndër femrat më të komentuar në publikun shqiptar.

Ajo si gjithëherë vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke treguar pak nga jeta e saj private.

Bora ka publikuar foto të san para spektallklit ‘Dancing ëith the Stars’, të cilin e moderon, e veshur një fustan të shkurtë e pa të brendshme, Bora duket një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ndryshe, Bora e Donaldi janë tashmë ndër ҫiftet më të dashura dhe më të përfolura të momentit. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit