Web Analytics

Bora e Donaldi po bëhen gati për martesë, ja ҫfarë po bën Trixa me jetën e saj

Botuar nga: InfoKosova

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Por, tashmë ajo e ka marrë veten dhe vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E derisa po përflitet për një martesë të mundshme mes Borës e Donaldit, Trixa duket se po e shijon jetën e saj nëpër pushime./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT