Web Analytics
BallinaSHOWBIZBora habitë me postimin e fundit, çka ka ndodhur me fytyrën e...

Bora habitë me postimin e fundit, çka ka ndodhur me fytyrën e saj?!

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media.

Që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj, Bora vazhdon te jete tejet e perfolur ne mediat roze.

Tani, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri, madje ata shfaqen se bashku edhe në vendin e punës.

Bora sot ka publikuar një foto ku shfaqet duke e trajtuar fytyrën me krenari të ndryshme.

Në këtë imazh Bota shfaqet natyrale dhe po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit