Bora iu “shkrinë” me bukurinë e saj

Bora Zemani, është njëra nga prezantueset më të bukura në ekranet shqiptare.

Ajo është pothuajse çdo ditë në ekran dhe pëlqehet shumë nga publiku dhe audienca.

Tani,Bora po udhëheqë emisionin “Përputhen”.

Shpesh, ajo poston foto nga xhirimet e këtij emisioni. Duhet pranuar diçka, ajo gjithmonë duket në top formë.