Bora nuk po e fsheh më, kapet me detajin që e lidh me Donaldin

Ata të dy janë dyshja më e komentuar e momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi përfliten se janë ribashkuar.

Ndonëse ata nuk kanë konfirmuae asgjë publikisht, disa detaje tregojnë se i kanë dhënë një mundësi tjetër njëri-tjetrit.

Së fundmi, ata janë parë disa herë duke bërë shopping së bashku, në njërin prej rasteve ata u kapën mat në Genova të Italisë.

Ndërkohë, së fundmi, është vënë re një tjetër detaj që “flet” për dyshen e famshme dhe që lidhet me qenin e Donaldit.