Web Analytics

Bora shtatzënë? Donaldi shfaqet duke ia prekur barkun (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Duket se ardhja në jetë e një foshnje po pritet me padurim nga ana e aktorit, Donald Veshaj kjo u vërejt pas një eventi të mbajtur natën e mbrëmshme me gjestin qe beri.

Teksa Bora ishte duke dhënë intervistë, ishte Donaldi ai i cili i shkoi afër duke ia prekur barkun.

Veshaj nuk po ndalet së ngacmuari edhe në publik të dashuren, madje ndonjëherëpo e vënë edhe në sikletë.

Bora filloi te qeshte duke ia larguar doren, ndersa kjo video shpejt u shpernda nga fansat e tyre qe i kane deshiruar gjithmone ti shohin bashke e tani dojne ti shohim edhe me femije.

Ndryshe, Bora eshte nene e nje djali nga lidhja e saj e meparshme ndersa ka shume vite e ndare, kurse Donaldi nuk eshte bere asnjehere prind dhe pritet te shohim a do bej femije me Boren./Indeksonline/

Shiko videon:

Të FUNDIT