Bora u bë e gjelbër mbrëmë

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani ishte njëra prej yjeve që po ashtu ka shkëlqyer mbrëmë.

Njëra prej personazheve më të njohura shqiptare Bora Zemani është parë tepër bukur teksa ka pasur të veshur një fustan të gjelbër.

Edhe në këtë mbrëmje ajo arriti ta marrë vëmendjen ashtu sikurse ka bërë tërë vitin, edhe për shkak të pjesëmarrjes në këtë event të aktorit dhe ish pjesëmarrësit në Big Brother Albania VIP 1, Donald Veshaj.

Çifti janë parë duke biseduar mbrëmë në këtë event, gjë për të cilën ka bërë që mediat t’i përfolin ata.

Por, Bora ka postuar momentet e parakalimit të saj në tepihun e kuq me veshje të gjelbër, momente këto që ajo i ka postuar në Instagram. /Express/