Bora vonon postimin e fotove për këtë arsye

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zamani ka bërë një postim simpatik.

Ajo është njëra prej vajzave më të përfolura në skenën tonë.

Nëna e një djali, Bora Zamani sot ka postuar në Instagram një set fotosh selfie ku ka të veshur një xhamper që thekson belin e saj, kurse poshtë ka të veshur xhinse.

“Më mori më shumë kohë të gjeja CAPTION-in se sa të bëja fotot”, ka shkruar ajo.

Për ata që nuk e dinë çfarë është “caption” i bie një status që përshkruan fotografinë.

Prandaj, është vështirë të gjenden statuset.

Bora, për këtë e vonoi postimin e fotove. /Express/

Shiko foton: