Bora Zemani e ndjen vetën si bleta në koshere

Një nga personazhet më të komentuara shqiptare.

Bora Zemani është një nga moderatorët më të dashura për publikun shqiptarë, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë aktive në rrjetet sociale ajo ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj profesionale.

Së fundi, ajo ka marr vëmendje derisa ka postuar disa fotografi veshur në një fustan të zi, pa grim fare, në mbishkrimin e saj ajo kishte krahasuar veten me bletën në koshere.