Web Analytics

Bora Zemani ka një lutje publike për kunatin e saj

Botuar nga: InfoKosova

Është komentuar shpesh se prezantuesja e njohur e televizionit, Bora Zemani për punën dhe jetën e saj private.

Se vit pas viti ka ndryshuar shumë, kjo është mëse e dukshme.

Bora është martuar me Donald Veshaj dhe marrëdhënia e saj është mjaftë e bukur.

Ndërkohë, ajo ka lidhje mjaftë të afërt edhe me kunatin, Romeon, të cilit edhe ka ja ka dhënë një këshillë në faqen e saj në Instagram.

Ja çfarë i shkruan Bora, Romeos, një prej banorëve më të zhurmshëm të “BBVA”, edicioni i tretë.

Shiko foton:

Të FUNDIT